Zajęcia rozwijającego zainteresowania (od 3 lat)

Akademia Kucharza (5-10 l.)

Jeśli Twoje dziecko uwielbia mieszać, próbować i gotować to zajęcia dla niego. Poznajemy potrawy z różnych stron świat, łączymy smaki i kolory. Wyrabiamy zdrowe nawyki. Uczymy samodzielności i kreatywności poprzez dobrą, wspólną zabawę.
Prowadząca: Kasia Sosnowska – pedagog, mama dwóch synów, energiczna i przebojowa pasjonatka gotowania z dziećmi! Robi cuda w kuchni i ma cudowne podejście do dzieci.
Koszt: 50zł (1 wejście); 180 zł (karnet 4 zajęcia); 140zł (umowa 4 zajęcia)

Główkowanie na polanie (4-6 l.)

Zajęcia dla dzieci ćwiczące koncentrację, uwagę i pamięć. Będziemy uczyć się i pracować nad umiejętnościami w formie zabawy. Ciekawe pomysły, metody i techniki wprowadzą dzieci w świat matematyki, eksperymentów i detektywistycznych przygód.
Prowadząca: Ciocia Kornelia

Koszt: 50zł (1 wejście); 180 zł (karnet 4 zajęcia); 140zł (umowa 4 zajęcia)

ZMYSŁOPLASTYKA (3-5 l.)

Zajęcia rozwijające motorykę małą, koordynację oko-ręka. Stymulują wszystkie zmysły, koncentrując się na dotyku i czuciu głęboki. Rozwijają kreatywność. Na każdym spotkaniu dzieci tworzą plastyczne wytwory.
Prowadząca – Ciocia Kornelia
Koszt – 50 zł (1 wejście); 180 zł (karnet 4 zajęcia); 140 zł (Umowa 4 zajęcia)

Twórczy Zakątek (5-9 l.)

Zajęcia artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Tworzymy małe dzieła sztuki. Dzieci rozwijają zdolności manualne, podnoszą wiarę w swoje możliwości, poznają nowe techniki plastyczne i rękodzielnicze.

Koszt: Szczegóły wkrótce

Główka Pracuje (6+ i 8+)

Na każdym spotkaniu poprzez doświadczenia odpowiadamy na pytania z różnych dziedzin nauki. Nasze zajęcia nie przypominają w niczym szkolnych lekcji. Każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów do samodzielnego eksperymentowania by znaleźć odpowiedź na zadane pytanie. Swoje wytwory i eksperymenty zabierają ze sobą. Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata te zajęcia są dla niego. Po za tym nasze spotkania są kreatywną zabawą, dzieci z dużą swobodą wykonują stawiane przed nimi zadania. Doskonalą samodyscyplinę, motorykę małą, koncentrację uwagi co przyczynia się do rozwijania jednej z najważniejszych kompetencji kluczowych – uczenia się.

Koszt: Szczegóły wkrótce