Zajęcia ogólnorozwojowe (0-3l)

Nasze zajęcia:

-> Trwają 60 minut! MINI Przedszkole trwa 120 minut.
-> Prowadzone są przez ciocię Magdę i ciocię Kornelię (zapraszamy do zakładki O nas)
-> Odbywają się w sali przyjaznej sensorycznie, jasnej, ciepłej zimą i klimatyzowanej latem. W Polanie jest cała infrastruktura przystosowana dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów (przewijak, dostęp do otwartej kuchni (ekspres, czajnik) i przyjazny hol, gdzie można „odsapnąć” na kanapie (np. z kawą) a dzieci mogą skorzystać m. in. z tablicy manipulacyjnej.

Koszt: W umowie 100zł/mc (1x w tygodniu/4 zajęcia) + zniżki na każde wydarzenie w Polana dla dzieci.
Zapisy: FB @polanadladzieci, Telefon: 510 965 263

Szczegółowy opis zajęć

Klubik Maluszka to cotygodniowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3,5 roku przygotowujące do startu przedszkolnego. Szczególnie polecamy uczestniczenie 2x w tygodniu. Zajęcia opierają się na autorskim programie ogólnorozwojowym stworzonym przez psychologa i nauczyciela wychowania przedszkolnego. Podczas spotkań dzieci bawiąc się rozwijają swoje umiejętności poznawcze i motoryczne a mogąc przebywać wśród rówieśników również doskonalą umiejętności społeczno-emocjonalne. W Klubiku, Maluszkom towarzyszą opiekunowie, przez co mogą bawić się w poczuciu bezpieczeństwa.

Nasze regularne spotkania to świetny sposób na oswojenie dziecka z obecnością większej ilości dzieci i różnymi sytuacjami społecznymi zarazem przyjemnymi jak i nieprzyjemnymi dla naszych maluszków. Poza tym uczymy się piosenek, wierszyków i zabaw naśladowczych, gramy na instrumentach, pokonujemy tory przeszkód,doświadczamy i doskonalimy nasze zmysły oraz na każdych zajęciach mamy okazje do tworzenia małych dzieł sztuki.

Klubik tworzą też cudowni opiekunowie, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach. Można liczyć na wsparcie, wymianę doświadczeń i miłe rozmowy.